APIE ĮMONĘ
KORPUSINIAI BALDAI
PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS
PLASTIKINIAI  LANGAI /PVC/
PLASTIKINIĖS DURYS
MEDINĖS DURYS
ŠARVUOTOS DURYS
PAKELIAMI GARAŽO VARTAI
NEMOKAMŲ PASLAUGŲ
PAKETAS
PAPILDOMA PRODUKCIJA
AKCIJA
KONTAKTAI
 
 

 

Kiemo vartai Balkonų stiklinimas Žaliuzės, ritinės užuolaidos /rolėtai/
Apsauginės žaliuzės Stiklo paketai  

 Pasirinkite

ŽALIUZĖS


Yra didelis pasirinkimas vidinių žaliuzių. J
os gali būti įvairiausių dydžių ir spalvų. Jų panaudojimas užtikrina šilumos taupymą žiemą ir apsaugą nuo per didelio įšilimo ir tiesioginių saulės spindulių vasarą. Žaliuzės apsaugo nuo stebėjimo iš gatvės pusės. Žaliuzėms naudojamos šiuolaikinės technologijos bei ekologiškai švari žaliava garantuoja tvirtumą bei atitinka šiuolaikinius ekologijos reikalavimus. Horizontalių žaliuzių dėka galima reguliuoti apšvietimą.

 

 

 

Horizontalios medinės žaliuzės-  vienas patogiausių ir praktiškiausių langų dekoravimo būdų. Horizontalios medinės žaliuzės gaminamos iš įvairių pločių lentelių: siauresnių ir platesnių. Siauresnės lentelės yra tankesnės, sunkesnės, jos mažiau praleidžia šviesos ir yra montuojamos ant lango rėmo. Platesnės lentelės labiau atveria vaizdą pro langą.

Horizontalios medinės žaliuzės tvirtinamos ne tik ant lango rėmo bet ir virš lango arba lango angoje. Medinės žaliuzės valdomos: rankiniu būdu, lazdelės arba virvelės pagalba, arba naudojant elektros variklį. Medinės žaliuzės itin pagyvina minimalistinį interjerą, tinka kavinėms, barams, restoranams, taip pat tinka prie būsto dizaino.

 

 

ROLETAI

Rolėtai- dar vadinami ritinėmis užuolaidomis ar žaliuzėmis. Tai lengva pritaikoma langų uždanga. Jų pagalba galima reguliuoti patalpos apšvietimą, pagal poreikius. Siūlome platų medžiagų rūšių pasirinkimą. Tai leidžia gaminius priderinti prie kiekvieno interjero. Rolėtai yra valdomi grandinėlės pagalba, jų medžiagos išliks švarios ir nepažeistos. Rolėtus galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis.

    

RITININĖS UŽUOLAIDOS

 

 

Mūsų pirkimo išsimokėtinai partneriai:

 

 

www sprendimas