APIE ĮMONĘ
KORPUSINIAI BALDAI
PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS
PLASTIKINIAI  LANGAI /PVC/
PLASTIKINIĖS DURYS
MEDINĖS DURYS
ŠARVUOTOS DURYS
PAKELIAMI GARAŽO VARTAI
NEMOKAMŲ PASLAUGŲ
PAKETAS
PAPILDOMA PRODUKCIJA
AKCIJA
KONTAKTAI
 
 

 

Sudėtinga įsivaizduoti šiuolaikišką stilingą namą be plastikinių langų.
Šilti, nereikalaujantys priežiūros, praktiški, elegantiški... Šiandien užsisakyti langus nesudėtinga, daugelis įmonių siūlo savo paslaugas. Lieka tik išsirinkti Jūsų naujų langų gamintoją.

Langas - tai vienas iš svarbiausių elementų, kuriančių namo jaukumą. Langai turi būti ne tik gražūs ir patogūs, bet ir gerai apsaugoti nuo šalčio, vėjo, lietaus, purvo ir įsilaužimo. Langus galite užsakyti bet kokios formos. Yra didžiulė spalvų gama, daugybė aksesuaru ir furnitūrų.

Paprastame name per langus ir duris prarandama iki 80 % šilumos. Nėra absoliučiai šiltų langų. Tačiau normalūs šiuolaikiški langai dvigubai efektyviau taupo šilumą jūsų namuose, nei seni mediniai langai.Šiuo metu neatsiejama langų sudedamoji dalis tapo stiklo paketas. Stiklo paketai susideda iš dviejų arba kelių stiklų, padalintų tarpusavyje tarpais, užpildytais inertinėmis dujomis ir hermetiškai sujungtų pagal kontūrą. 
Stiklo paketai turi puikias šilumos ir garso izoliacines savybes. Hermetiškai pagamintų profilių dėka į tarpus tarp stiklų nepatenka drėgmė ir dulkės, neišsikreipia patalpų apšviestumas.

PVC /plastikiniai/ langai pasižymi aukštomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis,atlaiko dideles vėjo apkrovas, yra nepralaidūs vandeniui. PVC gaminiai nėra vienalytė konstrukcija, todėl gaminio savybės priklauso nuo pagrindinių langų komponentų ir jų savybių tarpusavio suderinimo.

REHAU produkcija laikoma viena iš kokybiškiausių pasaulinėje rinkoje. Pradinė medžiaga RAU-PVC, naudojama REHAU profilių sistemų gamybai, leidžia išgauti produkciją su puikiausiomis eksploatacinėmis savybėmis. REHAU profiliai negelsta, netrūkinėja šaltyje ir nereikalauja intensyvios priežiūros kiekvieną dieną. Daugiau nei 30 laminavimo variantų leidžia jums pasirinkti tinkamą spalvinį sprendimą pagal Jūsų norus. Net pats paprasčiausias gyvenamasis namas įgaus visiškai naują įvaizdį, jeigu jame sumontuoti spalvotus langus.

Pagrindinės plastikinių langų funkcijos yra sekančios:

Šilumos izoliacija.

Šilumos izoliacija priklauso nuo stiklų kiekio, jų rūšies, o taipogi nuo tarpų tarp stiklų. Kuo daugiau stiklų stiklo pakete ir didesnis tarpas tarp stiklų, tuo geresnės šio stiklo paketo šilumos izoliacijos savybės, tuo daugiau sutaupysite energijos.

Garso izoliacija.

Izoliacija nuo garso – tai garsinės energijos susilpnėjimas perduodant ją per stiklą. Techninių metodų atžvilgiu, gera garso izoliacija tai sudėtingesnis uždavinys lyginant su šilumos izoliacija. Padidinus stiklų kiekį ne visada pasiekiamas reikiamas rezultatas. Todėl akustiniu požiūriu tikslinga didinti stiklo storį ir didinti tarpus tarp jų. Taip pat, kovojant su triukšmu, į stiklo paketą dedamas stiklas - tripleksas (tačiau šis sprendimas pakankamai brangus).

Apsauga nuo įsilaužimo.

Norint apsisaugoti nuo įsilaužimo išorinio stiklo vidinis paviršius klijuojamas specialia apsaugine plėvele. Yra bespalvės ir spalvotos apsauginės plėvelės. Priklausomai nuo plėvelės storio galima pasiekti net A3 apsaugos klasę. Geriausias apsaugos problemos sprendimo metodas – stiklo - triplekso panaudojimas.

Estetinė funkcija.

Norint patenkinti estetinius poreikius ir dizaino sprendimus stiklus galima dengti įvairiomis spalvotomis permatomomis ir veidrodinėmis plėvelėmis. Be to, galima pagaminti stiklo paketus su išorinėmis ir vidinėmis įvairių konfigūracijų ir gelių išklotinėmis.

Mūsų pirkimo išsimokėtinai partneriai:

 

 

www sprendimas