APIE ĮMONĘ
KORPUSINIAI BALDAI
PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS
PLASTIKINIAI  LANGAI /PVC/
PLASTIKINIĖS DURYS
MEDINĖS DURYS
ŠARVUOTOS DURYS
PAKELIAMI GARAŽO VARTAI
NEMOKAMŲ PASLAUGŲ
PAKETAS
PAPILDOMA PRODUKCIJA
AKCIJA
KONTAKTAI
 
 

 

Prieškambario baldai Virtuvės baldai Svetainės baldai Vonios kambario baldai Vaiko kambario baldai Slankiojančios
sistemos

Projektuojame ir gaminame: Pasirinkite
 

Norite sudaryti patrauklią ir patogią gyvenamąją aplinką,bet nežinote, ar neapsisprendėte, kaip turėtų atrodyti baldai Jūsų bute, mes tikrai padėsime šitoje situacijoje. Patarsime, perdarysime ir pagaminsime viską pagal Jūsų norus.

Stengiamės atsirasti ten, kur esame reikalingi ir vertinami. Jūsų pasirinkimui siūlome beveik 800 spalvų gamą laminuotų plytų ir furnitūros. Medžiagas baldams naudojame tik aukštos kokybės ir tik patikimų įmonių, kurios savo medžiagoms duoda garantijas, todėl mūsų produkcija atrodo estetiškai ir yra patvari.

Produkciją gaminame pagal kiekvieno pirkėjo individualų užsakymą. Didžiausias dėmesys skiriamas individualizuotam daiktui ir derinimo galimybių įvairovei. Svarbiausias akcentas tai, kad matavimas, projekto sudarymas ir paskaičiavimas Jums nieko nekainuos. Realizuosime projektą, priklausomai nuo parinktos medžiagos, 2-3 savaičių bėgyje.

            Mūsų pagrindinis tikslas - tai, baldų projektavimas, realizacija ir montavimas pas klientą vyktų taip, kad klientas būtų patenkintas darbu ir galėtų mūsų produkcija pasiūlyti savo pažystamiems ir draugams.

 

Mūsų pirkimo išsimokėtinai partneriai:

 

 

www sprendimas