APIE ĮMONĘ
KORPUSINIAI BALDAI
PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS
PLASTIKINIAI  LANGAI /PVC/
PLASTIKINIĖS DURYS
MEDINĖS DURYS
ŠARVUOTOS DURYS
PAKELIAMI GARAŽO VARTAI
NEMOKAMŲ PASLAUGŲ
PAKETAS
PAPILDOMA PRODUKCIJA
AKCIJA
KONTAKTAI
 
 

 

Prieškambario baldai Virtuvės baldai Svetainės baldai Vonios kambario baldai Vaiko kambario baldai Slankiojančios
sistemos

Projektuojame ir gaminame: Pasirinkite

SLANKIANČIOS SISTEMOS

Sieninės spintos su stumdomosiomis durimis pastaruoju metu tapo ne mažiau populiarios nei korpusiniai baldai. Šiuolaikinis būstas sunkiai įsivaizduojamas be šio interjero elemento, kuris ypač funkcionalus mažose erdvėse.                     

Spintų sistemos

Tai pigiausios, labiausiai paplitusios stumdomosios sistemos. Jos montuojamos iš plieno profilių ir įvairių užpildų: ekologiškai švarios laminuotos medžio drožlių plokštės, veidrodžio ar stiklo su apsaugine plėvele. Gaminio lankstumas ir saugumas pasiekiamas naudojant kokybiškus bėgių ir mechanizmų komplektus. Saugumo ir kokybės negalima garantuoti dengiant veidrodžius paprasta tam nepritaikyta plėvele, ji turi būti vientisa, be sujungimo siūlių. Firminiai veidrodžiai neiškraipo vaizdo, optiškai padidina patalpas, suteikia joms prislopinto švytėjimo ir romantikos.

Jeigu patalpa aukštesnė, galima spintos viršuje įrengti antresoles su stumdomosiomis durelėmis, naudojant tą pačią sistema. Tokiu būdu aukšta patalpa visa vertiškai panaudojama, nepaliekant nefunkcionalių erdvių. Tačiau spintų sistemos nėra universalios- jų negalima naudoti pertvaroms. Įvairūs slankiojamųjų sistemų užpildų variantai padarys namus jaukius ir nepakartojamus. Šie užpildai gali būti derinami tarpusavyje- stiklas su plokšte, laminuota plokšte su dengta natūralaus pluošto apmušalu. Mes siūlome įvairią vidaus įrangą. Tai spintų-drabužinių vadaus įranga su lentynų, stalčių, kabyklų, krepšių ar kombinuotomis sistemomis. Galima pasirinkti įvairius papildomus elementus- ištraukiamas batų lentynas, kaklaraiščių/ diržų laikiklius.

   


 


Mūsų pirkimo išsimokėtinai partneriai:

 

 

www sprendimas